Big Bamboo Slot од Push Gaming: Преглед на слот!

Слот машината Big Bamboo од Push Gaming е одличен избор за љубителите на коцкање. Модерниот азиски дизајн, живописните бои и одличната графика го прават овој слот за паметење.

Панди, грациозни сини птици и бучни мајмуни живеат во мистериозните шуми на Кина. Зад играчките макари, лесно можете да видите густа вегетација во која доминира бамбусот. Графиката на оваа машина импресионира со својот квалитет, а мелодиите ве потопуваат во атмосферата на џунглата.

Играј сега!

Big Bamboo Slot

Име на играта Big Bamboo Slot
🎰 Програмер Push Gaming
🎲 RTP (процент на исплата) 96.13%
📉 Минимален облог 0.10$
📈 Максимален облог 100$
🤑 Максимална победа 50.000x
📱 Број на линии за плаќање 50
📅 Датум на издавање 3 март 2022 година
⚡ Нестабилност високо
🔥 Популарност 4/5
🎨 Визуелни ефекти 4/5
👥 Поддршка 5/5
🔒 Безбедност 5/5
💳Начини на депозит Cryptocurrencies, Visa, MasterCard, Neteller, Diners Club, WebMoney, Discover, PayOp, ecoPayz, QIWI, Skrill, PaysafeCard, JCB, Interac, MiFINITY, AstroPay, and Bank Wire.
🐼 Тема источна, азиска
🎮 Демо верзија Да

Содржина

RTP до Big Bamboo Slot

Big Bamboo е слот машина со различни RTP. Програмерот ги инсталираше следните опции за RTP: 96.13%, 95.11%, 94.08%, 88.11%. Секое казино има можност да избере одредено ниво. Вреди да се напомене дека за време на рундите со бесплатни вртења, враќањето може да достигне 96.74%.

Бонусите во Big Bamboo:

И покрај отсуството на посебна бонус игра, Big Bamboo има многу други интересни точки:

 • Златниот бамбус претставува икони со различни множители, како и симболот на колектор и расфрлањата. За време на функцијата, можно е да освоите Инстант награда до x5000.
 • Мистериозниот бамбус се зелени бамбусови икони кои можат веднаш да се трансформираат во други симболи, вклучувајќи го и Златниот бамбус.

Big Bamboo Slot бонус Купи

Како да играте Big Bamboo Slot со Push Gaming

Играњето Big Bamboo Slot е едноставно и забавно. Започнете со избирање облог користејќи „+“ и „-“. После тоа кликнете на копчето за ротирање. Ако сакате да играте автоматски, изберете го бројот на автоматски вртења.

Играј сега!

Big Bamboo Slot Како да се игра

Бесплатни вртења во Big Bamboo:

Особеноста на Big Bamboo е уникатниот круг на бесплатни вртења. Активирањето на кругот зависи од појавата на одредени расфрлања. Наградата зависи од Gamble Scatter и може да биде:

 • 4-9FS;
 • 7-9 FS со трансформација на два симболи во Mystery Bamboo;
 • 8-10 FS, каде што четири ликови се претвораат во Mystery Bamboo;
 • или воопшто нема бесплатни вртења ако расфрлањето на Gamble покажува празно место.
graph TD A[Голем слот за бамбус] B[Карактеристики] C[Платформи] D[Бонуси] E[Push Gaming провајдер] F[Други игри] A --> B A --> C A --> D A --> E E --> F

Карактеристики на Big Bamboo Slot

Big Bamboo Slot нуди голем број уникатни функции, вклучувајќи бонус кругови, бесплатни вртења и мултипликатори. Овие карактеристики можат значително да ги зголемат вашите шанси за победа. Многу играчи ја ценат можноста за купување бонуси на Big Bamboo. Оваа функција е достапна со притискање на копчето ѕвезда. Сепак, не сите региони ја обезбедуваат оваа опција. Можете да купите кој било од круговите на бесплатни вртења со плаќање од x99 до x608. За оние кои сакаат да ја пробаат машината пред да играат за вистински пари, има Big Bamboo во демо верзија.

Играј сега!

Награда Big Bamboo Slot

Добрите и лошите страни на Big Bamboo Slot

Добрите страни:

 • Висококвалитетна графика
 • Единствени бонус кругови
 • мобилна верзија
 • Купишта мистерија бамбус
 • Максимална победа 50.000 пати од облогот

Минуси:

 • Минималните стапки може да бидат високи
 • Недостаток на прогресивен џекпот
 • Ограничени бесплатни вртења

 

Демо верзија Big Bamboo Slot

Ако сè уште не сте подготвени да играте за вистински пари, Big Bamboo има демо верзија. Ова е одлична можност да се запознаете со играта пред да ставите облози.

Достапни платформи за играње Big Bamboo Slot

Big Bamboo Slot е уникатен слот достапен на многу платформи за врвно искуство со играчите. Без разлика дали е на десктоп, таблет или мобилни уреди, секој играч ќе го најде оптималниот начин да ужива во оваа игра. Програмерите на Push Gaming обезбедија висококвалитетна графика и високи перформанси на сите уреди за играчите да можат да се нурнат во возбудливиот свет на Big Bamboo каде и да се.

Како да играте Big Bamboo Slot за вистински пари

За оние кои копнеат за возбуда и големи победи, Big Bamboo Slot нуди игри со вистински пари. Откако ќе го изберете претпочитаното онлајн казино, поминете низ брза регистрација, направете депозит и одете директно во делот за слотови. Најдете Big Bamboo и започнете ја вашата игра. Запомнете дека играњето за вистински пари бара одговорен пристап, затоа секогаш внимавајте на вашиот буџет и поставувајте ограничувања.

Играј сега!

Информации за програмерите на играта Push Gaming

Push Gaming не е само развивач на игри во казино, тие се вистински професионалци во својата област кои ги здружија своите напори за да создадат уникатни гејмерски ремек-дела. Од своето основање во 2010 година, компанијата се етаблира како сигурен партнер во индустријата за коцкање. Желбата за иновација, деталното проучување на секој елемент и уникатниот дизајн се белег на секоја игра од Push Gaming. Big Bamboo Slot е живописна потврда за ова, покажувајќи ја целата вештина и професионалност на тимот за развој.

Како да се регистрирате и да играте Big Bamboo Slot

 1. Одете на страницата на избраното казино.
 2. Кликнете на копчето „Регистрирај се“ или „Креирај сметка“.
 3. Пополнете ги бараните полиња.
 4. Потврдете ја регистрацијата и најавете се на вашата сметка.
 5. Најдете го слотот „Big Bamboo“ и почнете да играте.

Табела за играње Big Bamboo Slot

Како да депонирате и повлечете средства на Big Bamboo Slot

Многу онлајн казина обезбедуваат различни начини на депозит и повлекување. Обично тоа се банкарски трансфери, кредитни и дебитни картички, како и популарни електронски паричници како WebMoney, QIWI и Skrill. Пред да повлечете средства, се препорачува да се запознаете со условите и условите на казиното, бидејќи може да важат провизии или одредени ограничувања.

Стратегии, тактики и совети за играње Big Bamboo Slot

 • Прво утврдете го вашиот буџет за играта и држете се до него.
 • Проверете ја табелата за плаќање за да разберете кои комбинации на симболи се највредни.
 • Гледајте ја зачестеноста на бонусните кругови и искористете го ова знаење во ваша корист.
 • Не обидувајте се да се вратите по поразот, бидејќи тоа може да доведе до уште поголеми загуби.

Други игри од Push Gaming

 • Shadow Order - мистериозен слот во кој играчите истражуваат тајни друштва.
 • Immortal Guild - фантастичен свет полн со авантури и битки.
 • Wild Swarm - возбудливо патување во светот на дивиот свет.

ТОП 5 казина за играње Big Bamboo Slot

 1. SlotV - 100% бонус за прв депозит и 25 бесплатни вртења.
 2. Frank Casino - секоја недела нови промоции и бонуси.
 3. Drift Casino - високи стапки на враќање.
 4. Aplay - широк избор на слотови и игри на маса.
 5. Mr. Bit - профитабилна програма за лојалност за редовните играчи.

Играј сега!

Повратни информации од играчите

VegasKing:

Неверојатна графика и звук! Топло препорачувам да го пробате.

SlotQueen:

Еден од најдобрите слотови во последните месеци. Сакам бонус кругови!

Lucky7:

Отпрвин бев скептичен, но по неколку вртења се заљубив во овој слот.

Заклучок

Big Bamboo by Push Gaming навистина нуди уникатно искуство за играње, комбинирајќи висококвалитетна графика, интересни бонус кругови и уникатна механика. Се надеваме дека нашиот преглед ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор и да го извлечете максимумот од играта.

Често поставувани прашања за Big Bamboo Slot од Push Gaming (ЧПП)

Што е бамбус во слотот Big Bamboo Slot?

Во слотот Big Bamboo Slot, бамбусот е клучен елемент во дизајнот и темата на играта, пренесувајќи ја атмосферата на џунглата.

Кои се главните ликови во играта?

Играта содржи различни симболи на тема џунгла, вклучувајќи го и симболот златен бамбус, кој може да донесе дополнителни награди за играчите.

Која е максималната награда што можете да ја освоите во Big Bamboo Slot?

Максималната награда во играта е x50000 од вашиот облог. Симболите како златниот бамбус може да ги зголемат вашите шанси да го добиете.

Дали е можно да се репродуцира демо верзијата на Big Bamboo Slot?

Да, играчите имаат можност да ја испробаат демо верзијата на Big Bamboo Slot пред да стават облози со вистински пари. Ова дава разбирање за механиката на играта и основните симболи.

Каква атмосфера има играта?

Big Bamboo Slot ги потопува играчите во светот на џунглата со својата мистериозна и волшебна атмосфера, што го прави ова еден од најдобрите слотови за коцкари.

Колку нестабилност има Big Bamboo Slot?

Big Bamboo Slot се карактеризира со висока нестабилност, што ја прави играта интересна и за почетници и за искусни играчи.

Кој е развивачот на играта Big Bamboo Slot?

Развивачот на овој уникатен слот е Push Gaming, компанија позната по својот квалитет и иновативни игри на пазарот на коцкање.

Колку често се појавува симболот златен бамбус?

Golden bamboo (или златен бамбус) е посебен симбол и неговото појавување во играта е случајно. Сепак, може да се појави доволно често за да ги зголеми шансите на играчите за големи награди.

Какви бонуси нуди Big Bamboo Slot?

Покрај главните симболи, играта има голем број бонус функции кои можат да ги зголемат вашите шанси за победа. Некои од нив се активираат кога се појавуваат симболи, како златниот бамбус.

Како се разликува Big Bamboo Slot од другите слотови Push Gaming?

Big Bamboo Slot се издвојува по својата единствена тема за џунглата, како и присуството на златниот бамбусов симбол. Вреди да се напомене и висококвалитетната графика и дизајн од Push Gaming.

Може ли да играм Big Bamboo Slot на мобилни уреди?

Да, Big Bamboo Slot е оптимизиран за играње на различни платформи, вклучително и мобилни уреди. Ова ви овозможува да уживате во играта во секое време, насекаде.

Кои се шансите за победа во оваа игра?

Поради големата нестабилност, шансите за победа на Big Bamboo Slot се доста високи. Сепак, како и во секоја друга игра, исходот секогаш зависи од среќата.

Дали играта има џекпот?

Big Bamboo Slot нема прогресивен џекпот, но играчите можат да очекуваат големи награди благодарение на карактеристиките и бонусите на играта.

Што го прави овој слот посебен за коцкарите?

За коцкарите, Big Bamboo Slot нуди комбинација од волшебна графика, интересни бонус карактеристики и уникатна тема за џунглата.

Big Bamboo Slot
© Авторски права 2023 Big Bamboo Slot
Поддржано од WordPress | Тема Меркур
mk_MKMacedonian